Nokta Grup Dijital Baskı Makina Kağıt Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

18. yılını kutlayan NOKTA GRUP ; Hp Yetkili Bayi pozizyonlarından olan prestijli HP GOLD PARTNER YETKİLİ BAYİ olmanın gruru ve avantajı ile ; kuruluşundan itibaren dijital baskı ve kopyalama sektörüne yönelik kağıt, makine, sarf malzemeleri ve teknik servis hizmetlerine odaklanarak, artan tecrübesi ve müşteri portföyü ile hizmet yelpazesini her geçen gün daha da genişletmiştir.

350 m²’lik alanda 5 katlı hizmet binasında 16 personel ve 8 araç ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen şirketimiz, ağırlıklı olarak dijital baskı ve kopyalama sektörünün taleplerine cevap vermektedir.

Günümüz koşullarındaki rekabet piyasasında en uygun maliyetli ve kaliteli ürün satışını müşterilerimize sunmak amacıyla temin edilen ürünler depolarımızda stoklanmakta ve siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda zamanında ve eksiksiz olarak sevk edilmektedir.

Müşteri memnuniyetini esas alan şirketimiz bu durumun gereklerini yerine getirmek için müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesi adına, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini uyum içinde sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana disiplini, iş ahlakını ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Nokta Grup, sektörün en büyük sıkıntısı olan teknik hizmet sorununu deneyimli personelleri sayesinde en kısa zamanda çözerek güvenilir bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Nokta Kağıt olarak Plotter, Plotter Satış, Plotter Kağıtları, Harita Polyesteri, Plotter Polyesteri, OCE Plan Kopya Makinası, Plotter Kağıdı, Ozalit Makinası, Ozalit Kağıdı, Fotoğraf Kağıtları konusunda satış teknik servis ve yedek parça hizmeti vermektediir.

Bizler Nokta Grup Nokta Bilişim Nokta Kağıt olarak sizlere; hp plotter fiyatları, hp plotter t790, hp plotter t795, hp plotter 500, hp plotter servis, hp plotter mürekkep, hp designjet t120 yazıcı, hp designjet t520, plotter kesici fiyatları, plotter fiyatları, plotter nedir, plotter ne demek, olympos plotter, mutoh plotter, hp plotter, roland plotter konularında HP Gold Partner olarak sizlere her zaman yardımcı olmaktan gurur duyarız.

Bizler HP Gold Partner olarak sizlere HP ve bize yakışan bir şekilde satış ve satış sonrası hizmet vermekteyiz.


Bizleri Nokta Grup veya tüm sitelerimizle sizlere types of plotter, drum plotter, plotter machine, pen plotter, flatbed plotter, plotter images plotter, printer working of plotter, plotter ankara, ankara plotter, plotter ankara satış, ankara plotter servis, ankara plotter servisi, ankara plotter teknik servis, ankara plotter satışı, ankara plotter satışları, ankarada plotter tamiri, hp ankara plotter servisi, hp ankara plotter satışı, plotter servis ankara, plotter servisi, hp plotter bakım, hp plotter servis bakım, hp plotter teknik servis, servis plotter ankara,