Ankara’da 20 yıldır Hp Plotter Makinelerinin Tamir bakım ve Teknik servis hizmetlerini veren firmamızdan Plotter makineleriniz ile ilgili tüm arıza ve sorunlarda her zaman Profesyonel servis hizmetiniz ile yanınızda. Aynı zamanda Hp Plotter Kağıt Çeşitleri ve Plotter Yedek Parçalarınızda bünyesinde bulundurmakta ve satışını yapmaktayız.

Plotter yazıcılar belli periyotlarda bakımı yapılması gereken makina guruplarındandır, Zamanında yapılan bakım ve parça değişimleri sizleri beklemediğiniz bir zamanda meydana gelecek birçok sorundan kurtaracaktır.

Plotter makinelerinize Yıllık bakım sözleşmesi yaparak düzenli bakım ve onarım işlemlerini otomatik bir şekilde yapılmasını sağlayan bilirsini. Yılık sözleşme yaptırmadan da Hp Plotter makineleriniz için Firmamızdan Teknik destek alabilir Teknisyenlerimizin yerinize gelerek Plotter makinesinin tamirini, bakımını veya parça değişimi gibi birçok işlemi yaptıra bilirsiniz.

HP orijinal olmayan mürekkep kullanıcıları için dinamik güvenliği kaldıran opsiyonel ürün güncellemesi yayınlamıştır. Officejet, Officejet Pro, Officejet ProX yazıcıları kapsayan güncellemeyi bulup ve indirmek için http://support.hp.com/drivers sitesini ziyaret edip, yazıcı model numarasını yazınız.

Nokta Kağıt olarak bizler sizler için HP servis konusunda hızlı çözümler üretmekteyiz.  90 (312) 387 13 46 - 47- 48