Logo Header

150 Micron Harita Polyesteri tüm çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

125 Micron Harita Polyesteri tüm çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Suya Dayanıklı Harita Polyesteridir ve Harita çıktıkları için kullanılır This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail atabilir veya aşağıda bulunan numaralardan hemen arayabilirsiniz.

Nokta Kağıt olarak bizler yılların birikimi ile Harita Polsyester satışında Türkiye Harita Polyesteri ; Arşiv Polyester (Melinex veya eşdeğeri) İşleme Klasörler montaj veya onun yerine bekleyen öğelerin geçici veya kalıcı depolama için benzersiz bir yöntem sunuyoruz. Harita Polyesteri ; Kongre Kütüphanesi Koruma Bölümü tarafından geliştirilen bu işlem klasörleri birçok benzersiz avantajlara sahip. polyester iki yaprak statik sarılmak onları kolaylıkla nedeniyle işleme zarar vermeden fotoğraflandı edilmesi sağlanarak, hatta kırılgan belgeleri düzenleyecek. Harita Polyesteri ; Ayrıca, ince kağıt olmayan ürün kaplamak için kullanılabilir. bir (uzun) tarafında imzalandı. 10 paket başına fiyat. Harita Polyesteri içi en iyi fiyatı bizleri arayarak alabilirsiniz;

Siparişleriniz için hemen bizi arayabilirsiniz ;  Uygun fiyata değil kaliteli ürünü uygun fiyata almak önemlidir. Diğer firmaların aksine biz dilediğiniz kadar Harita Polyetseri üretebiliriz. Bizler üretici olduğumuz için Nokta Grup olarak sizlere başkasından temin etmeden kendi stoklarımızdan tüm polyesterleri temin edebiliriz.

 

Teklif ve Sipariş

Zeynel DAĞCI (0541) 435 97 03

Berk BALCI (0541) 435 97 93

Nokta Kağıt Hızlı İletişim Nokta Grup Dijital Baskı Makina Kağıt Kırtasiye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Anadolu Bulvarı ATB İş Merkezi I Blok 06370 Yenimahalle / Ankara

Telefonlar: (0312) 387 13 46 (0312) 387 13 47 (0312) 387 13 48

harita polyesteri

 7/24 DeskTech

Bekleyin...