+90 (312) 387 13 46

Çok işlevli, düşük maliyetli ve bulut uyumlu siyah beyaz plotter

Çok işlevli Océ PlotWave 500, renkli tarayıcı opsiyonlu bir siyah beyaz plotterdir. Anında baskı, güvenli bulut bağlantısı, enerji tasarrufu ve tek bir alanda akıllı çoklu dokunmatik panel işletimi sunar.

2 – 4 rulo
Océ Pico Printing ile güvenilir 600 x 1200 dpi siyah beyaz baskı
Océ Radiant Fusing teknolojisi ile 30 saniyede ilk baskı
Dakikada 10 adet A1 boyutlu çizim
Kullanıcı dostu ve akıllı ClearConnect paneliyle esnek iş akışı
Kusurlu orijinalleri harika taramalar ve kopyalara optimize eden Océ Image Logic
Üst Teslim Tepsisi 100 adet A0/E boyutunda çizimi, havayla ayırma teknolojisi sayesinde titiz ve düzenli olarak toplayabilir
Güvenli bulut bağlantısı
Zarif, kompakt ve dayanıklı donanım tasarımı
Ofis kullanımı için ideal hale getiren düşük ozon, ısı ve gürültü salınımı ile enerji tasarruflu olma özelliği
Kategoriler: Çok Fonksiyonlu Geniş Format Yazıcılar, Geniş Format Yazıcılar
Etiketler: Renkli Tarama

Ürün Açıklaması

Çok yönlü ve düşük maliyetli plotter

Zarif, kompakt ve çok işlevli Océ PlotWave 500, kanıtlanmış teknolojiyi kullanır ve etkileyici bir yatırım getirisi sunar. Dahası, kolaylıkla yükseltilebilir. Böylece ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en çok uyan sistemi seçebilirsiniz.

Akıllı kullanılabilirlik

Kontrol sizin elinizde; Océ ClearConnect panelin tablete benzeyen kullanıcı arabirimi çoklu dokunmatik hareketler için tasarlandı. Canlı ve net olması, kolay ve sezgisel kullanılabilirlik sağlar. Bir dosyayı seçebilir, farklı alanlarını görebilmek için yakınlaştırıp gezinebilir ve hatta hataların önüne geçmek için fotokopi çektirmeden veya yazdırmadan önce tarama sırasında canlı önizleme yapabilirsiniz. Panelde seçenekleri düzenlerken kullanışlı ön ayarları kullanabilir ve sonuçları ilk seferde yakalayabilirsiniz.

Yüksek hızlı anında baskı ve sonlandırma

Océ PlotWave 500, Océ Radiant Fusing sayesinde sürekli olarak dakikada 10 adet A1 sayfası basma imkanı sunar. Yazıcı sadece 30 saniye içinde uyku modundan çıkıp ilk baskıyı çıkartır. Artık makinenin başında ısınmasını beklemenize gerek yok. Temel işlerinize rahatlıkla yoğunlaşabilirsiniz. 100 adet A0 boyutunda çizim, düzgün saklama için havayla ayırma sistemine sahip üst teslim tepsisinde toplanabilir. Opsiyonel teslim tepsisiyle kapasiteyi 150 adet A0 sayfasına çıkarabilir ya da çeşitli katlama seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Güvenli bulut bağlantısı

Océ PlotWave 500, kullanıcılar düşünülerek tasarlandı. Gelişmiş ve güvenli bağlantı, siz ve proje ekibiniz için hızlı ve kolay işbirliği sağlar. Buluttan, cep telefonundan, tabletten USB flaş sürücüsünden ya da ağınızdan çıktı alın ve taramalarınızı bu ortamlara gönderin.

Yüksek kaliteli baskılar

600 x 1200 dpi ile yüksek kaliteli baskıların tadını çıkarın. Océ Pico-Printing teknolojisi; daha keskin detaylar, hassas kavisler, daha düzgün gri tonlama ve daha okunabilir metinler için baskı kalitesini optimize eder.

Renkli tarama

Océ Image Logic, kusurlu orijinalleri harika kopyalara dönüştürmek için otomatik olarak arka plan gürültüsünü azaltıp gölgeleri ve vurguları koruyarak her seferinde yüksek kalitede güvenilir kopyalar sunar. Orijinaller, kolay bir tarama için yüzü yukarı gelecek şekilde yerleştirilir ve kağıt genişliği otomatik olarak algılanır.

Kolay Servis

Kağıt rulosu değişiminden kartuş dolumuna kadar her şey hızlı, kolay ve temiz olması için tasarlandı. Sağlam bir yapı, zor aşınan parçalar ve Uzaktan Servis desteği ile uzun süre dayanması için üretilen Océ PlotWave 500, daha az kağıt sıkışması ve kolay servis desteğiyle güvenilir çalışma süresi sunar.

Enerji verimliliği

Océ Radiant Fusing teknolojisi, plotter’in sadece baskı sırasında ısınıp boştayken neredeyse hiç enerji tüketmemesini sağlar. ENERGY STAR onaylı Océ PlotWave 500, para ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Océ PlotWave ozonsuzdur ve oldukça sessizdir. Bu özelliği sayesinde ofis çalışma gruplarına ve ortamlarına rahatlıkla uyar.

> 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.