+90 (312) 387 13 46

Oce PlotWave 360 Geniş Format Yazıcı

Zahmetsiz, bulut entegreli çizim ve tarama

Anında yazdırma, tam bulut entegrasyonu ve ClearConnect çoklu dokunmatik panel erişimi özellikleriyle Océ PlotWave 360, proje çizimleri ve teknik belgeler için ideal hepsi bir arada geniş format ve Siyah Beyaz bir yazıcıdır.

Kolay ClearConnect çoklu dokunmatik kullanımı
Tam bulut entegrasyonu
Dakikada 6 adet A1 boyutlu çizim
Océ Radiant Fusing teknolojisiyle hızlı başlangıç ve yazdırma performansı
Renkli tarama
Güvenilir 600 x 1200 dpi Siyah Beyaz yazdırma
Etkili katlama ve belge çıkışı
Enerji verimliliği
Kategoriler: Çok Fonksiyonlu Geniş Format Yazıcılar, Geniş Format Yazıcılar
Etiketler: CAD, GIS, Renkli Tarama

Ürün Açıklaması

Çoklu dokunmatik kullanıcı erişimi

Océ ClearConnect çoklu dokunmatik kullanıcı paneli sayesinde Océ PlotWave’i kullanmak bir tableti kullanmak kadar kolay. Canlı ve net görüntüleri kaydırabilir, yakınlaştırabilir, farklı yönlere çekebilir, yayabilir ve bunlar gibi birçok işlemi zahmetsizce yapabilirsiniz. Bir belge seçin; belgeyi yakınlaştırın ve farklı bölgelere kaydırın. Hatta tarama yaparken ya da fotokopi çekerken hataların önüne geçmek için canlı önizleme yapın.

Tam bulut entegrasyonu

Belgeleriniz nerede bulunursa bulunsun proje ekibinizle bu belgeleri her zaman paylaşabilir ve onlarla bu dosyalar üzerinde çalışabilirsiniz. Buluttan, cep telefonundan, tabletten USB flaş sürücüsünden ya da ağınızdan çıktı alın ve taramalarınızı bu ortamlara gönderin.

Yüksek hızda anında baskı

Océ PlotWave 360 dakikada 6 A1 boyutunda çizim yazdırabilir. Bu sayede proje çizimleriniz ve teknik belgeleriniz için ideal bir performans sergiler. Océ Radiant Fusing teknolojisi sayesinde neredeyse hiç ısınma süresi gerekmez. Yaklaşık 4 dakika işlem süresine sahip geleneksel Siyah Beyaz toner yazıcıların aksine, Océ PlotWave ile yazdırdığınız ilk belge sadece 34 saniyede elinizde.

Renkli tarama

Océ Colour Image Logic®, her zaman güvenilir, yüksek kaliteli taramalar sağlayan birleşik bir teknolojidir; bu teknoloji sayesinde kırışıklıklar ve açık renkler otomatik olarak telafi edilir. Orijinaller yüzü yukarı gelecek şekilde yerleştirilir ve kağıt genişliği otomatik olarak algılanır.

Güvenilir, yüksek kaliteli performans

Sağlam yapılı, 600 x 1200 dpi ile yüksek çözünürlüklü sistemin kullanım ömrü boyunca yüksek kalitede yazdırma performansına güvenebilirsiniz. Kumandaya yerleştirilmiş güçlü Océ PowerM®, işlerin yazıcıyla entegre bir hızla ilerlemesini böylelikle karmaşık dosyaların bile sizi bekletmemesini sağlar.

Pratik ve zaman tasarruflu

Kolay kullanım için rulolar dahili rulo yükleme istasyonuna yerleştirilir, yazıcıya verilir ve otomatik olarak kesilip boyutlandırılır. Yazdırma işlemi esnasında 75 adet A0 boyutlu çizim, orijinal teslim tepsisinden tamamen ayrı üst teslim tepsisinde toplanabilir ve düz bir şekilde destelenebilir. Masanızın dağılmasını engellemek için katlama seçenekleri bulunan yazıcı sayesinde büyük boyutlardaki planlar artık kolaylıkla idare edilebilir.

Enerji verimliliği

Océ Radiant Fusing teknolojisi sayesinde, yazıcı sadece yazdırma işlemi esnasında ısınır. Yazıcı boştayken soğuk kalır ve neredeyse hiç enerji tüketmez. Océ PlotWave ozonsuzdur ve oldukça sessizdir. Bu özelliği sayesinde ofis çalışma gruplarına rahatlıkla uyar.

> 301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.