+90 (312) 387 13 46

25 yılı aşkın geçmiş Plotter Deneyimi

Nokta Kağıt HP Plotter Gold Partnerdir.

Sizlere HP Plotter konusunda kendisinin ve HP'nin çeyrek asırlık deneyimlerini sunar. HP Plotter konusunda Plotter üretimi Dünya'da bir numaralı firmadır. Daha sonra HP Plotter'dan sonra farklı markalar da Plotter üretimi yapılmıştır. Fakat HP Plotter yılların deneyimi birikimi ile Dünya'da lider olmuştur. Bizler sizlere aynı zamanda sitemiz de Plotter hakkında yeni haberler bilgiler broşür pdf katalog video gibi bir çok bilgi sitemizden vereceğiz.

Ama hemen bilgi isterseniz bizlere 7/24 Teklif ve Sipariş - Zeynel DAĞCI (0541) 435 97 03 - Berk BALCI (0541) 435 97 93 numaralı telefonlardan HP Plotter acil ulaşmanız mümkündür.

HP, 1991 yılında ilk HP DesignJet inkjet yazıcımızın lansmanıyla geniş format tasarımını yeniden keşfetti. 25. yıldönümünü kutladığımız bu yıl da yüksek hızlar ve yüksek kaliteli çıktılar konusunda standartları belirlemeye ve müşterilerimizin istedikleri yerden istedikleri biçimde çalışmalarına olanak veren yeni teknolojiler konusunda öncülük etmeye devam ediyoruz.
Üretkenliği en üst düzeye çıkarın

Kapsamlı iş akışı çözümleri portföyümüz yazıcı yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza olanak sağlamaktadır. HP Mobile Printing gibi yazılım ve güçlü üçüncü taraf ortaklıkları sayesinde, HP projelerinizi işiniz gereği bulunduğunuz her yere taşımanıza olanak sağlar.

“HP DesignJet T serisi yazıcı sayesinde daha verimli bir iletişim kurabiliyoruz. Bu durum, daha hızlı tamamlanan inşaatlar ve maliyetten tasarruf anlamına geliyor.”
— Maurice Clarke, Sanal Tasarım ve İnşaat Müdürü, Güneydoğu Bölgesi, Hensel Phelps

Mükemmellik için tasarlandı Yeni bir bina için tasarım taslakları oluşturmak, bir mağaza vitrini için mükemmel bir çıktı almak veya en son modelinizin fotoğraflarını çekmek; özel iş durumunuz için ideal olan doğru hız, kalite ve özellik birleşimine sahip bir HP DesignJet yazıcı mutlaka vardır. Üretkenliği en üst düzeye çıkarın

Kapsamlı iş akışı çözümleri portföyümüz yazıcı yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza olanak sağlamaktadır. HP Mobile Printing gibi yazılım ve güçlü üçüncü taraf ortaklıkları sayesinde, HP projelerinizi işiniz gereği bulunduğunuz her yere taşımanıza olanak sağlar.

Yeni bir bina için tasarım taslakları oluşturmak, bir mağaza vitrini için mükemmel bir çıktı almak veya en son modelinizin fotoğraflarını çekmek; özel iş durumunuz için ideal olan doğru hız, kalite ve özellik birleşimine sahip bir HP DesignJet yazıcı mutlaka vardır.

Dünya genelindeki öğrencilerden profesyonellere kadar herkes, yeteneklerini geliştirmek ve yeni beceri seviyelerine ulaşmak için HP Designjet geniş biçimli yazıcıları kullanmaktadır.

HP, kurulum yardımından uzatılmış garantilere kadar geniş kapsamlı bir HP Designjet destek hizmeti portföyü ile her zaman yanınızdadır.

Plotter, satmak önemli değil, önemli olan, plotter, sattıktan sonra müşteriye verilen "plotter" desteğidir.  Kurulum "plotter" eğitim "plotter" önemlidir.

Plotter nedir peki ve fiyatları genelde hangi aralıkta olur ne işinize yarar plotter faydası nedir hp plotter diğerlerinden farkı nedir 

Çiziciler, özellikle çizim ve grafik çıktıların alınmasında kullanılan büyük boyutlu yazıcılardır. Bilgisayar teknolojisi, yabancı kaynaklı olduğundan, Plotter adı ile de bilinirler. Eskiden kalem ile çizdikleri için adları çizici olarak kalmıştır. Günümüzde kalemlimürekkep püskürtmeli çeşitleri vardır. Çiziciler günümüzde dijital baskı ve daha çok CAD (Computer Aided Design) programları tarafından desteklenir. Çiziciler genelde mimarlıkmühendislikmatbaa uygulamalarında yoğun olarak kullanılırlar.

Çiziciler Drum ve Flatbed olarak ikiye ayrılırlar.

  • Drum çiziciler, çizim sırasında kâğıt da kalem gibi hareket eder. Bu tip çizicilerde daha büyük kâğıtlara çizim yapılabilir.
  • Flatbed çiziciler ise kâğıt sabit konumdadır. Bu tip çizicilerde ise çizimler daha kesin ve hassastır.

Kullanım ŞekliGeniş Format Çizicilere kâğıt rulo ve tabaka halinde verilir.

Çiziciler, baskı yönünden de iç mekan ve dış mekan baskı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kanvas, afiş, proje ve diğer yumuşak kağıtlar gibi güneş ve suya dayanıksız ürünlerin baskısı iç mekan; reklam panoları, tabela ve araç kaplama gibi güneş ve suya dayanıklı baskı ise dış mekan baskı olarak adlandırılmaktadır.

HPEpsonCanon ve Roland başlıca plotter üreten markalardır.

Bizleri aramalarda anahtar kelimeler ile hp plotter fiyatlarıhp plotter 500hp plotter t790hp plotter servishp plotter t795hp designjet t520hp designjet t120hp plotter mürekkepikinci el plotterplotter fiyatlarıplotter nedirkesici plotterplotter ne demekhp plotterolympos plottermutoh plotter yazarak bulabilirsiniz. Nokta Grup Sizlere her zaman Plotter konusunda en iyi hizmeti verecektir. 

Plotter; Nokta Kağıt için profesyonellik demektir ; plotter yazıcı fiyatları, plotter kesici fiyatları, plotter kesim, epson plotter fiyatları, hp plotter, roland plotter satılık 120, summa plotter, plotter pastal çizim makinası fiyatları konuların sizlere kimsenin veremediği kaliteli dürüst hizmet vermektedir. Ürünlerin sattıktan sonrada arkasında durmaktadır. Bizler koşulsız şartsız müşteri memnuniyeti desteği için ekip ruhu ile çalışırız. En yoğun zamanda bozulan makinalarınızı Türkiye'nin her yerinde koşulsuz tamir bakım servis hizmetini HP Gold Partner olarak vermekteyiz.

Çizici, bilgisayardaki komutları bir veya daha fazla otomatik kalemle kâğıt üzerinde çizgi çizimleri yapmak için yorumlayan bir yazıcıdır. Düzenli bir yazıcıdan farklı olarak, çizici doğrudan vektör grafik dosyalarından veya komutlarından sürekli noktadan noktaya çizgiler çizebilir. Çok sayıda farklı tipte ploter bulunmaktadır: bir tambur çizici, bir tamburun etrafına sarılmış bir tamburun etrafına sarılmış kâğıt üzerine çekilir, bu sırada kalemler, diğer yönü temin etmek üzere hareket eder; düz yataklı bir çizici düz bir yüzeye yerleştirilmiş kağıda çizer; ve bir elektrostatik çizici, negatif yüklü kağıt üzerine pozitif yüklü toner ile çeker. Ploterler, renkle basabilen ve grafik ve tam boyutlu mühendislik çizimleri oluşturabilen ilk yazıcı türüdür. Kural olarak, çiziciler yazıcılardan çok daha pahalıdır. En çok CAD (bilgisayar destekli tasarım) ve CAM (bilgisayar destekli üretim) gibi CAE (bilgisayar destekli mühendislik) uygulamaları için kullanılırlar. Hewlett-Packard, dünya çapında plotterlerin lider tedarikçisidir.

hp plotter,