Nokta Markalarımız

Nokta Markalarımız

Sizlere HP Plotter konusunda kendisinin ve HP'nin çeyrek asırlık deneyimlerini sunar. HP Plotter konusunda Plotter üretimi Dünya'da bir numaralı firmadır. Daha sonra HP Plotter'dan sonra farklı markalar da Plotter üretimi yapılmıştır. Fakat HP Plotter yılların deneyimi birikimi ile Dünya'da lider olmuştur. Bizler sizlere aynı zamanda sitemiz de Plotter hakkında yeni haberler bilgiler broşür pdf katalog video gibi bir çok bilgi sitemizden vereceğiz.

Ama hemen bilgi isterseniz bizlere 7/24 Teklif ve Sipariş - Zeynel DAĞCI (0541) 435 97 03 - Berk BALCI (0541) 435 97 93 numaralı telefonlardan HP Plotter acil ulaşmanız mümkündür.

HP, 1991 yılında ilk HP DesignJet inkjet yazıcımızın lansmanıyla geniş format tasarımını yeniden keşfetti. 25. yıldönümünü kutladığımız bu yıl da yüksek hızlar ve yüksek kaliteli çıktılar konusunda standartları belirlemeye ve müşterilerimizin istedikleri yerden istedikleri biçimde çalışmalarına olanak veren yeni teknolojiler konusunda öncülük etmeye devam ediyoruz.
Üretkenliği en üst düzeye çıkarın

Kapsamlı iş akışı çözümleri portföyümüz yazıcı yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza olanak sağlamaktadır. HP Mobile Printing gibi yazılım ve güçlü üçüncü taraf ortaklıkları sayesinde, HP projelerinizi işiniz gereği bulunduğunuz her yere taşımanıza olanak sağlar.

“HP DesignJet T serisi yazıcı sayesinde daha verimli bir iletişim kurabiliyoruz. Bu durum, daha hızlı tamamlanan inşaatlar ve maliyetten tasarruf anlamına geliyor.”
— Maurice Clarke, Sanal Tasarım ve İnşaat Müdürü, Güneydoğu Bölgesi, Hensel Phelps

Mükemmellik için tasarlandı

Yeni bir bina için tasarım taslakları oluşturmak, bir mağaza vitrini için mükemmel bir çıktı almak veya en son modelinizin fotoğraflarını çekmek; özel iş durumunuz için ideal olan doğru hız, kalite ve özellik birleşimine sahip bir HP DesignJet yazıcı mutlaka vardır.

Bizleri aramalarda anahtar kelimeler ile hp plotter fiyatlarıhp plotter 500hp plotter t790hp plotter servishp plotter t795hp designjet t520hp designjet t120hp plotter mürekkepikinci el plotterplotter fiyatlarıplotter nedirkesici plotterplotter ne demekhp plotterolympos plottermutoh plotter yazarak bulabilirsiniz. Nokta Grup Sizlere her zaman Plotter konusunda en iyi hizmeti verecektir. 

Rate this item
(0 votes)
Read 2369 times Last modified on Monday, 17 October 2016 14:53